#GórkaOnChill to strefa dla Was, uczniowie!
01 grudnia 2021

           Właśnie dziś, 1 grudnia 2021 r., ruszyło głosowanie na najlepsze pomysły  realizowane w ramach projektu Nowej Ery „projektanci edukacji”. Internauci zdecydują, który pomysł jest najbardziej interesujący i wygra grant 1000 zł na jego realizację.

 

W całej szkole można znaleźć broszury z kodem QR, który po zeskanowaniu przeniesie prosto na stronę głosowania na nasz projekt.  Głosy można oddawać codziennie, do 10 grudnia 2021r.

 

Link do głosowania:

https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=17600


#GórkaOnChill to wydzielona przestrzeń na szkolnym holu w naszej szkole, w której będą kolorowe pufy i siedziska, stoliki, kredowa ścianka, kącik bookcrossingu i zieleni, neonowe światełka,  całość w klimacie Insta-friendly.

 

Na laureatów konkursu „Projektanci edukacji” czekają cenne nagrody. Nowa Era ufundowała specjalny Fundusz Grantów – w najnowszej edycji jego pula wynosi aż 85 000 złotych. Granty pomogą z sukcesem wcielić w życie najciekawsze prace konkursowe wyłonione zarówno przez profesjonalne jury, jak i w głosowaniu internautów.Razem możemy zaaranżować strefę #GórkaOnChill!
Zapraszamy do głosowania, grupa projektowa z opiekunkami: MG, MH, KK.

 

 im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

Zespół Szkół

Ponadpodstawowych

ZESPÓŁ SZKOŁ PONADPODSTAWOWYCH

IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE