Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. Stanisława Staszica

w Stąporkowie

Zespół Szkół

Ponadpodstawowych

 im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

POCHWAŁY DYREKTORA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce/

zasięg konkursu

 

Nazwa konkursu

Opiekun

 

1.

Zespół:

Natalia Boruń

Maja Dudzik

Mateusz Grabowski

Kamil Dybski

 

 

 

I LO

I LO

II a LO

II Tb

 

II miejsce

 

międzynarodowy

IX Międzynarodowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

 

Organizator: Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach

Ewa Gula

2.

 

 

 

Maciej Owczarczyk

III LO

I miejsce w województwie świętokrzyskim,

21 w kraju

 

ogólnopolski

Interaktywny Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego UNDERSTAND

(Konkurs Jersz Łowcy Talentów English Ace)

 

Organizator: Firma edukacyjna MOGALO

Małgorzata Hampel

3.

Konkurs zespołowy:

Paweł Sroka

Łukasz Zbróg

Jakub Lisowski

 

IV TI

III T

III T

Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

 

ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy  i Praktycznych Umiejętności             w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge Poland”

Jadwiga Duda

4.

Konkurs zespołowy:

Paweł Sroka

Łukasz Zbróg

Jakub Lisowski

 

 

IV TI

III T

III T

III miejsce w województwie

 

 

ogólnopolski

I edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa pn. "CyberSkiller Challenge Poland".

Jadwiga Duda

5.

Natalia Boruń

I LO

wyróżnienie

 

ogólnopolski

Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej  im. Henryka Rasiewicza „Kima”  w Krakowie

Ewa Gula

6.

Natalia Boruń

 I LO

II miejsce w województwie świętokrzyskim

 

 

wojewódzki

VII Świętokrzyski Konkurs Pieśni, Piosenki Patriotycznej   i Żołnierskiej

 

Organizator: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

 

Ewa Gula

 

7.

Natalia Boruń

I LO

III miejsce

w województwie świętokrzyskim

 

  wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Piosenki Romantycznej „Do zakochania jeden krok”

 

Organizator: Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych

 

8.

Natalia Boruń

I LO

III miejsce

w województwie świętokrzyskim

 

wojewódzki

Festiwal Piosenki Niezłomnej               i Niepodległej – eliminacje wojewódzkie

 

Organizator: Stowarzyszenie Passionart oraz Fundacja Armii Krajowej wspólnie z IPN

Ewa Gula

9.

Natalia Boruń

I LO

wyróżnienie

 

 

 

  wojewódzki

Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Sportu                  w Strawczynie.

Ewa Gula

10.

Zespół:

Natalia Boruń,

Maja Dudzik,

Agnieszka Kowalczyk

Mateusz Grabowski

 

I LO

I LO

I T

 

II a LO

 

     II miejsce

 

   wojewódzki

Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznej „Śpiewamy dla Ciebie - Polsko!”.

 

Organizator: Świętokrzyski Kurator Oświaty wspólnie

z Wojewodą Świętokrzyskim             i Instytutem Pamięci Narodowej Delegatura                      w Kielcach oraz ŚCDN

 

Ewa Gula

11.

Igor Jachimowicz

I T

laureat II edycji konkursu

 

wojewódzki

Konkurs „The Point” on-line

 

Organizator: Centrum Kształcenia Językowego "The Point".

Kolejny etap będzie w czerwcu 2021r.

Paweł Ferens

12.

Natalia Boruń

I LO

I miejsce w powiatowym konkursie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Dorota Kosierkiewicz

13.

Agata Ciaś

III LO

nagroda specjalna

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Marzena Maleszak

 

14.

Julita Kwaśniewska

III LO

wyróżnienie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

 

 

Marzena Maleszak

15.

Aleksandra Ciepluch

II b LO

wyróżnienie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Katarzyna Rupniewska

16.

Natalia Boruń

I LO

II miejsce

 

powiatowy

„PAMIĘCI DZIEWCZYN WYKLĘTYCH” konkurs wiedzy on-line

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Karolina Ścisłowicz - Pluta

17.

Małgorzata Łyczek

II a LO

wyróżnienie

 

 

powiatowy

„PAMIĘCI DZIEWCZYN WYKLĘTYCH” konkurs wiedzy on-line

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Karolina Ścisłowicz - Pluta

18.

Mateusz Lisowski

II b LO

udział w etapie okręgowym

Olimpiada Wiedzy o Polsce                i Świecie Współczesnym

Dariusz Młodawski

19.

Arkadiusz Boczek

IV T

I miejsce

 

 

szkolny

Szkolny Konkurs "Nasza Polska Niepodległa" – test online

 

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.                    S. Staszica w Stąporkowie

 

 

Karolina Ścisłowicz - Pluta

20.

Krystian Młodawski

I TL

II miejsce

 

 

 

szkolny

Szkolny Konkurs "Nasza Polska Niepodległa" – test online

 

 

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.                  S. Staszica w Stąporkowie

Karolina Ścisłowicz - Pluta

 

   
   
   

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce/

zasięg konkursu

 

Nazwa konkursu

Opiekun

 

1.

Zespół:

Natalia Boruń

Maja Dudzik

Mateusz Grabowski

Kamil Dybski

 

 

 

I LO

I LO

II a LO

II Tb

 

II miejsce

 

międzynarodowy

IX Międzynarodowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

 

Organizator: Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach

Ewa Gula

2.

 

 

 

Maciej Owczarczyk

III LO

I miejsce w województwie świętokrzyskim,

21 w kraju

 

ogólnopolski

Interaktywny Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego UNDERSTAND

(Konkurs Jersz Łowcy Talentów English Ace)

 

Organizator: Firma edukacyjna MOGALO

Małgorzata Hampel

3.

Konkurs zespołowy:

Paweł Sroka

Łukasz Zbróg

Jakub Lisowski

 

IV TI

III T

III T

Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

 

ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy  i Praktycznych Umiejętności             w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge Poland”

Jadwiga Duda

4.

Konkurs zespołowy:

Paweł Sroka

Łukasz Zbróg

Jakub Lisowski

 

 

IV TI

III T

III T

III miejsce w województwie

 

 

ogólnopolski

I edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa pn. "CyberSkiller Challenge Poland".

Jadwiga Duda

5.

Natalia Boruń

I LO

wyróżnienie

 

ogólnopolski

Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej  im. Henryka Rasiewicza „Kima”  w Krakowie

Ewa Gula

6.

Natalia Boruń

 I LO

II miejsce w województwie świętokrzyskim

 

 

wojewódzki

VII Świętokrzyski Konkurs Pieśni, Piosenki Patriotycznej   i Żołnierskiej

 

Organizator: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

 

Ewa Gula

 

7.

Natalia Boruń

I LO

III miejsce

w województwie świętokrzyskim

 

  wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Piosenki Romantycznej „Do zakochania jeden krok”

 

Organizator: Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych

 

8.

Natalia Boruń

I LO

III miejsce

w województwie świętokrzyskim

 

wojewódzki

Festiwal Piosenki Niezłomnej               i Niepodległej – eliminacje wojewódzkie

 

Organizator: Stowarzyszenie Passionart oraz Fundacja Armii Krajowej wspólnie z IPN

Ewa Gula

9.

Natalia Boruń

I LO

wyróżnienie

 

 

 

  wojewódzki

Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Sportu                  w Strawczynie.

Ewa Gula

10.

Zespół:

Natalia Boruń,

Maja Dudzik,

Agnieszka Kowalczyk

Mateusz Grabowski

 

I LO

I LO

I T

 

II a LO

 

     II miejsce

 

   wojewódzki

Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznej „Śpiewamy dla Ciebie - Polsko!”.

 

Organizator: Świętokrzyski Kurator Oświaty wspólnie

z Wojewodą Świętokrzyskim             i Instytutem Pamięci Narodowej Delegatura                      w Kielcach oraz ŚCDN

 

Ewa Gula

11.

Igor Jachimowicz

I T

laureat II edycji konkursu

 

wojewódzki

Konkurs „The Point” on-line

 

Organizator: Centrum Kształcenia Językowego "The Point".

Kolejny etap będzie w czerwcu 2021r.

Paweł Ferens

12.

Natalia Boruń

I LO

I miejsce w powiatowym konkursie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Dorota Kosierkiewicz

13.

Agata Ciaś

III LO

nagroda specjalna

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Marzena Maleszak

 

14.

Julita Kwaśniewska

III LO

wyróżnienie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

 

 

Marzena Maleszak

15.

Aleksandra Ciepluch

II b LO

wyróżnienie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Katarzyna Rupniewska

16.

Natalia Boruń

I LO

II miejsce

 

powiatowy

„PAMIĘCI DZIEWCZYN WYKLĘTYCH” konkurs wiedzy on-line

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Karolina Ścisłowicz - Pluta

17.

Małgorzata Łyczek

II a LO

wyróżnienie

 

 

powiatowy

„PAMIĘCI DZIEWCZYN WYKLĘTYCH” konkurs wiedzy on-line

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Karolina Ścisłowicz - Pluta

18.

Mateusz Lisowski

II b LO

udział w etapie okręgowym

Olimpiada Wiedzy o Polsce                i Świecie Współczesnym

Dariusz Młodawski

19.

Arkadiusz Boczek

IV T

I miejsce

 

 

szkolny

Szkolny Konkurs "Nasza Polska Niepodległa" – test online

 

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.                    S. Staszica w Stąporkowie

 

 

Karolina Ścisłowicz - Pluta

20.

Krystian Młodawski

I TL

II miejsce

 

 

 

szkolny

Szkolny Konkurs "Nasza Polska Niepodległa" – test online

 

 

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.                  S. Staszica w Stąporkowie

Karolina Ścisłowicz - Pluta