ZESPÓŁ SZKOŁ PONADPODSTAWOWYCH

IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE

Zespół Szkół

Ponadpodstawowych

 im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

POCHWAŁY DYREKTORA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce/

zasięg konkursu

 

Nazwa konkursu

Opiekun

 

1.

Zespół:

Natalia Boruń

Maja Dudzik

Mateusz Grabowski

Kamil Dybski

 

 

 

I LO

I LO

II a LO

II Tb

 

II miejsce

 

międzynarodowy

IX Międzynarodowy Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

 

Organizator: Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach

Ewa Gula

2.

 

 

 

Maciej Owczarczyk

III LO

I miejsce w województwie świętokrzyskim,

21 w kraju

 

ogólnopolski

Interaktywny Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego UNDERSTAND

(Konkurs Jersz Łowcy Talentów English Ace)

 

Organizator: Firma edukacyjna MOGALO

Małgorzata Hampel

3.

Konkurs zespołowy:

Paweł Sroka

Łukasz Zbróg

Jakub Lisowski

 

IV TI

III T

III T

Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

 

ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy  i Praktycznych Umiejętności             w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge Poland”

Jadwiga Duda

4.

Konkurs zespołowy:

Paweł Sroka

Łukasz Zbróg

Jakub Lisowski

 

 

IV TI

III T

III T

III miejsce w województwie

 

 

ogólnopolski

I edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa pn. "CyberSkiller Challenge Poland".

Jadwiga Duda

5.

Natalia Boruń

I LO

wyróżnienie

 

ogólnopolski

Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej  im. Henryka Rasiewicza „Kima”  w Krakowie

Ewa Gula

6.

Natalia Boruń

 I LO

II miejsce w województwie świętokrzyskim

 

 

wojewódzki

VII Świętokrzyski Konkurs Pieśni, Piosenki Patriotycznej   i Żołnierskiej

 

Organizator: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

 

Ewa Gula

7.

Natalia Boruń

I LO

III miejsce

w województwie świętokrzyskim

 

  wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Piosenki Romantycznej „Do zakochania jeden krok”

 

Organizator: Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych

 

8.

Natalia Boruń

I LO

III miejsce

w województwie świętokrzyskim

 

wojewódzki

Festiwal Piosenki Niezłomnej               i Niepodległej – eliminacje wojewódzkie

 

Organizator: Stowarzyszenie Passionart oraz Fundacja Armii Krajowej wspólnie z IPN

Ewa Gula

9.

Natalia Boruń

I LO

wyróżnienie

 

 

 

  wojewódzki

Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Sportu                  w Strawczynie.

Ewa Gula

10.

Zespół:

Natalia Boruń,

Maja Dudzik,

Agnieszka Kowalczyk

Mateusz Grabowski

 

I LO

I LO

I T

 

II a LO

 

     II miejsce

 

   wojewódzki

Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznej „Śpiewamy dla Ciebie - Polsko!”.

 

Organizator: Świętokrzyski Kurator Oświaty wspólnie

z Wojewodą Świętokrzyskim             i Instytutem Pamięci Narodowej Delegatura                      w Kielcach oraz ŚCDN

 

Ewa Gula

11.

Igor Jachimowicz

I T

laureat II edycji konkursu

 

wojewódzki

Konkurs „The Point” on-line

 

Organizator: Centrum Kształcenia Językowego "The Point".

Kolejny etap będzie w czerwcu 2021r.

Paweł Ferens

12.

Natalia Boruń

I LO

I miejsce w powiatowym konkursie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Dorota Kosierkiewicz

13.

Agata Ciaś

III LO

nagroda specjalna

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Marzena Maleszak

 

14.

Julita Kwaśniewska

III LO

wyróżnienie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

 

 

Marzena Maleszak

15.

Aleksandra Ciepluch

II b LO

wyróżnienie

 

powiatowy

LITERACKI POWIATOWY KONKURS „Patriotyzm XXI wieku”

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Katarzyna Rupniewska

16.

Natalia Boruń

I LO

II miejsce

 

powiatowy

„PAMIĘCI DZIEWCZYN WYKLĘTYCH” konkurs wiedzy on-line

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Karolina Ścisłowicz - Pluta

17.

Małgorzata Łyczek

II a LO

wyróżnienie

 

 

powiatowy

„PAMIĘCI DZIEWCZYN WYKLĘTYCH” konkurs wiedzy on-line

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Końskich

Karolina Ścisłowicz - Pluta

18.

Mateusz Lisowski

II b LO

udział w etapie okręgowym

Olimpiada Wiedzy o Polsce                i Świecie Współczesnym

Dariusz Młodawski

19.

Arkadiusz Boczek

IV T

I miejsce

 

 

szkolny

Szkolny Konkurs "Nasza Polska Niepodległa" – test online

 

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.                    S. Staszica w Stąporkowie

 

 

Karolina Ścisłowicz - Pluta

20.

Krystian Młodawski

I TL

II miejsce

 

 

 

szkolny

Szkolny Konkurs "Nasza Polska Niepodległa" – test online

 

 

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.                  S. Staszica w Stąporkowie

Karolina Ścisłowicz - Pluta

POCHWAŁY DYREKTORA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce/zasięg konkursu

 

Nazwa konkursu

Opiekun

1.

Oktawian Szymczyk

 

Wojciech Swat

 

Jakub Dwojakowski

 

III Ta

Udział

konkurs międzynarodowy

Międzynarodowy konkurs tłumaczeniowy „Młodzi tłumacze”, organizowany przez Generalną Dyrekcję

ds. tłumaczeń pisemnych Unii Europejskiej.

 

Małgorzata Hampel

2.

Natalia Boruń

II LO

Udział

konkurs ogólnopolski

13. Festiwal MIT TON Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego            w Warszawie – październik 2021r.

 

-

3.

Mateusz Lisowski

III b LO

Udział w etapie wojewódzkim , awans do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

(etap wojewódzki odbędzie się w styczniu b.r.)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy   o Polsce i świecie współczesnym

Dariusz Młodawski

4.

Natalia Boruń

II LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej w Kielcach

-

5.

Natalia Boruń

II LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Literacki „Piękno stworzenia. Człowiek i wartości                     w twórczości Świętego

Jana Pawła II”

-

6.

 

Karol Garbacz

 

 

 

II T

 

I miejsce,

konkurs wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

7.

Antoni Mic

I T

 

II miejsce,

konkurs

wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Katarzyna Dworzyńska

8.

Wiktoria Zbróg

II LO

II miejsce,

konkurs

wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

9.

Paweł Moczarski

II T

III miejsce,

konkurs  wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

10.

Wojciech Swat

III Ta

III miejsce,

konkurs   wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

11.

Jan Pera

III Ta

IV miejsce                 w województwie

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

12.

Jacek Warszawski

II LO

V miejsce                   w województwie

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

13.

Michalina Pardoła

I LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

w XXVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy           o Bezpieczeństwie, Ratownictwie                i Obronie Cywilnej

 

Robert Kusztal

14.

Jacek Warszawski

II LO

IV miejsce

konkurs

wojewódzki

w XXVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy           o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej

 

Robert Kusztal

15.

Wiktoria Zbróg

 

II LO

III miejsce,

konkurs powiatowy

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Renata Lisowska

16.

Jakub Wiśniewski

III Ta

III miejsce,

konkurs powiatowy

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Renata Lisowska

17.

Amelia Tomasik

III Ta –

 

Nagroda główna,

konkurs powiatowy

 

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Katarzyna Rupniewska

18.

Sandra Gonciarz

III b LO - 

Nagroda główna,

konkurs powiatowy

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Marzena Maleszak

19.

Natalia Boruń

 

II LO

Nagroda specjalna,

konkurs  powiatowy

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Dorota Kosierkiewicz

20.

Agnieszka Kowalczyk

II T

I miejsce

konkurs powiatowy

Konkurs plastyczny

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

-

21.

Wiktoria Zbróg

II LO

I miejsce

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

22.

Julia Stąpór

II LO

II miejsce

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

23.

Natalia Boruń

II LO

Wyróżnienie

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

24.

Aleksandra Starzyńska

III TB

I miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena Młodawska

25.

Maja Dudzik

II LO

II miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena Młodawska

26.

Julia Wrona

III b LO

III miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena

Młodawska

27.

Jakub Lisowski

IV TI

I miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Robert Kusztal

 

28.

Mikołaj Kos

 

2 TI

 

II miejsce konkurs szkolny

 

#BiegFairPlayPKOL

Robert Kusztal

29.

Szymon Ślusarczyk

I TI

I miejsce

konkurs szkolny

 

#BiegFairPlayPKOL

Robert Kusztal

30.

Karol Garbacz

II T

I miejsce

konkurs szkolny

„Drogi Polski do niepodległości,                a także patrona szkoły – Stanisława Staszica” .

 

Dariusz Młodawski

31.

Paweł Chrzan

II T

II miejsce konkurs szkolny

„Drogi Polski do niepodległości,                 a także patrona szkoły – Stanisława Staszica” .

Dariusz Młodawski

32.

Antonina Słoka

II LO

III miejsce konkurs szkolny

„Drogi Polski do niepodległości,                   a także patrona szkoły – Stanisława Staszica” .

Dariusz Młodawski

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce/zasięg konkursu

 

Nazwa konkursu

Opiekun

1.

Oktawian Szymczyk

 

Wojciech Swat

 

Jakub Dwojakowski

 

III Ta

Udział

konkurs międzynarodowy

Międzynarodowy konkurs tłumaczeniowy „Młodzi tłumacze”, organizowany przez Generalną Dyrekcję

ds. tłumaczeń pisemnych Unii Europejskiej.

 

Małgorzata Hampel

2.

Natalia Boruń

II LO

Udział

konkurs ogólnopolski

13. Festiwal MIT TON Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego            w Warszawie – październik 2021r.

 

-

3.

Mateusz Lisowski

III b LO

Udział w etapie wojewódzkim , awans do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

(etap wojewódzki odbędzie się w styczniu b.r.)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy   o Polsce i świecie współczesnym

Dariusz Młodawski

4.

Natalia Boruń

II LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej w Kielcach

-

5.

Natalia Boruń

II LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Literacki „Piękno stworzenia. Człowiek i wartości                     w twórczości Świętego

Jana Pawła II”

-

6.

 

Karol Garbacz

 

 

 

II T

 

I miejsce,

konkurs wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

7.

Antoni Mic

I T

 

II miejsce,

konkurs

wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Katarzyna Dworzyńska

8.

Wiktoria Zbróg

II LO

II miejsce,

konkurs

wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

9.

Paweł Moczarski

II T

III miejsce,

konkurs  wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

10.

Wojciech Swat

III Ta

III miejsce,

konkurs   wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

11.

Jan Pera

III Ta

IV miejsce                 w województwie

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

12.

Jacek Warszawski

II LO

V miejsce                   w województwie

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

13.

Michalina Pardoła

I LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

w XXVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy           o Bezpieczeństwie, Ratownictwie                i Obronie Cywilnej

 

Robert Kusztal

14.

Jacek Warszawski

II LO

IV miejsce

konkurs

wojewódzki

w XXVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy           o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej

 

Robert Kusztal

15.

Wiktoria Zbróg

 

II LO

III miejsce,

konkurs powiatowy

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Renata Lisowska

16.

Jakub Wiśniewski

III Ta

III miejsce,

konkurs powiatowy

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Renata Lisowska

17.

Amelia Tomasik

III Ta –

 

Nagroda główna,

konkurs powiatowy

 

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Katarzyna Rupniewska

18.

Sandra Gonciarz

III b LO - 

Nagroda główna,

konkurs powiatowy

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Marzena Maleszak

19.

Natalia Boruń

 

II LO

Nagroda specjalna,

konkurs  powiatowy

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Dorota Kosierkiewicz

20.

Agnieszka Kowalczyk

II T

I miejsce

konkurs powiatowy

Konkurs plastyczny

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

-

21.

Wiktoria Zbróg

II LO

I miejsce

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

22.

Julia Stąpór

II LO

II miejsce

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

23.

Natalia Boruń

II LO

Wyróżnienie

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

24.

Aleksandra Starzyńska

III TB

I miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena Młodawska

25.

Maja Dudzik

II LO

II miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena Młodawska

26.

Julia Wrona

III b LO

III miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena

Młodawska

27.

Jakub Lisowski

IV TI

I miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Robert Kusztal

 

28.

Mikołaj Kos

 

2 TI

 

II miejsce konkurs szkolny

 

#BiegFairPlayPKOL

Robert Kusztal

29.

Szymon Ślusarczyk

I TI

I miejsce

konkurs szkolny

 

#BiegFairPlayPKOL

Robert Kusztal

30.

Karol Garbacz

II T

I miejsce

konkurs szkolny

„Drogi Polski do niepodległości,                a także patrona szkoły – Stanisława Staszica” .

 

Dariusz Młodawski

31.

Paweł Chrzan

II T

II miejsce konkurs szkolny

„Drogi Polski do niepodległości,                 a także patrona szkoły – Stanisława Staszica” .

Dariusz Młodawski

32.

Antonina Słoka

II LO

III miejsce konkurs szkolny

„Drogi Polski do niepodległości,                   a także patrona szkoły – Stanisława Staszica” .

Dariusz Młodawski

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce/zasięg konkursu

 

Nazwa konkursu

Opiekun

1.

Oktawian Szymczyk

 

Wojciech Swat

 

Jakub Dwojakowski

 

III Ta

Udział

konkurs międzynarodowy

Międzynarodowy konkurs tłumaczeniowy „Młodzi tłumacze”, organizowany przez Generalną Dyrekcję

ds. tłumaczeń pisemnych Unii Europejskiej.

 

Małgorzata Hampel

2.

Natalia Boruń

II LO

Udział

konkurs ogólnopolski

13. Festiwal MIT TON Piosenki Andrzeja Poniedzielskiego w Warszawie – październik 2021r.

 

-

3.

Mateusz Lisowski

III b LO

Udział w etapie wojewódzkim , awans do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

(etap wojewódzki odbędzie się w styczniu b.r.)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym

Dariusz Młodawski

4.

Natalia Boruń

II LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej w Kielcach

-

5.

Natalia Boruń

II LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Literacki „Piękno stworzenia. Człowiek i wartości w twórczości Świętego

Jana Pawła II”

-

6.

 

Karol Garbacz

 

 

 

II T

 

I miejsce,

konkurs wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

7.

Antoni Mic

I T

 

II miejsce,

konkurs

wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Katarzyna Dworzyńska

8.

Wiktoria Zbróg

II LO

II miejsce,

konkurs

wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

9.

Paweł Moczarski

II T

III miejsce,

konkurs wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

10.

Wojciech Swat

III Ta

III miejsce,

konkurs wojewódzki

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

11.

Jan Pera

III Ta

IV miejsce w województwie

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

12.

Jacek Warszawski

II LO

V miejsce w województwie

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu UNDERSTAND

 

Małgorzata Hampel

13.

Michalina Pardoła

I LO

II miejsce

konkurs wojewódzki

w XXVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej

 

Robert Kusztal

14.

Jacek Warszawski

II LO

IV miejsce

konkurs

wojewódzki

w XXVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej

 

Robert Kusztal

15.

Wiktoria Zbróg

 

II LO

III miejsce,

konkurs powiatowy

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Renata Lisowska

16.

Jakub Wiśniewski

III Ta

III miejsce,

konkurs powiatowy

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Renata Lisowska

17.

Amelia Tomasik

III Ta –

 

Nagroda główna,

konkurs powiatowy

 

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Katarzyna Rupniewska

18.

Sandra Gonciarz

III b LO -

Nagroda główna,

konkurs powiatowy

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Marzena Maleszak

19.

Natalia Boruń

 

II LO

Nagroda specjalna,

konkurs powiatowy

Powiatowy Konkurs wiedzy o patronie Ks. Kazimierzu Sykulskim

Dorota Kosierkiewicz

20.

Agnieszka Kowalczyk

II T

I miejsce

konkurs powiatowy

Konkurs plastyczny

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

-

21.

Wiktoria Zbróg

II LO

I miejsce

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

22.

Julia Stąpór

II LO

II miejsce

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

23.

Natalia Boruń

II LO

Wyróżnienie

Konkurs Literacki

„Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Dorota Kosierkiewicz

24.

Aleksandra Starzyńska

III TB

I miejsce

konkurs szkolny

#BiegFairPlayPKOL

Bożena Młodawska

25.

Maja Dudzik

II LO

II miejsce