INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
01 września 2021

Pomimo deszczowej pogody, w ciepłej i miłej atmosferze powitaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą w kościele parafialnym w Stąporkowie. Następnie wszyscy nauczyciele i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej w szkole. Na uroczystość przybył pan Wiesław Skowron - wicestarosta konecki, który złożył na ten nowy rok szkolny najlepsze życzenia, odczytał również list od pana Grzegorza Pieca - starosty koneckiego, skierowany do nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców.

W czasie części oficjalnej pani Dyrektor Hanna Rzepka powitała uczniów klas pierwszych wraz                     z wychowawcami p. Edytą Grabowską (ILO) i p. Robertem Kusztalem (I T) . W swoim wystąpieniu pani Dyrektor podsumowała ubiegły rok szkolny, który pomimo trudności wynikających z nauki zdalnej był dla naszej szkoły bardzo owocny w osiąganiu różnych sukcesów. Zwieńczeniem tej ubiegłorocznej pracy było otrzymanie przez szkołę „Marki Koneckiej” – nagrody przyznawanej przez Zarząd Powiatu Koneckiego. Pani Dyrektor życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom efektywnej pracy     i satysfakcji z realizowanych zadań w nowym roku szkolnym. Na zakończenie spotkania wręczono nauczycielom akty nadania stopnia awansu zawodowego, które otrzymali pan Łukasz Kwiecień i pan Paweł Ferens. Gratulujemy!

Po części oficjalnej uczniowie udali się na pierwsze powakacyjne spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Życzymy sukcesów w pracy i w nauce, dobrego zdrowia, wielu radości, przyjaznej atmosfery, a przede wszystkim stacjonarnego roku szkolnego 2021/2022.

 

 im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

Zespół Szkół

Ponadpodstawowych

ZESPÓŁ SZKOŁ PONADPODSTAWOWYCH

IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE