UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
02 września 2022

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
📒📙🧑‍💼📗👫📘🧑‍🤝‍🧑🧑‍💼👭📘🧑‍💼📘👫🧑‍💼👫📙

📙 W słonecznej, ciepłej i miłej atmosferze powitaliśmy nowy rok szkolny 2022/2023 ️. Jak co roku, uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą w kościele parafialnym w Stąporkowie. Następnie wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej w szkole. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego.

📗📗📘📙Pani Dyrektor Hanna Rzepka powitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów, a szczególnie uczniów klas pierwszych. Na tegoroczną uroczystość przybył Pan Wiesław Skowron - wicestarosta konecki oraz pani Lilla Brożyna - radna powiatu koneckiego.

📗📗📘📙Pani Dyrektor, życzyła wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom efektywnej pracy i satysfakcji z realizowanych zadań w nowym roku szkolnym. Głos zabrali także przybyli goście, którzy życzyli powodzenia i sukcesów w nowym roku szkolnym.

📗📗📘📙Uczniowie klas pierwszych poznali swoich wychowawców: panią Katarzynę Dworzyńską (I TI), panią Monikę Grabusińską (I TL) i pana Łukasza Kwietnia (I LO).

📗📗📘📙Po części oficjalnej młodzież udała się na pierwsze powakacyjne spotkanie ze swoimi wychowawcami.

📙📗📘📒Życzymy sukcesów w pracy oraz w nauce, dobrego zdrowia, wielu radości, przyjaznej atmosfery, a przede wszystkim stacjonarnego roku szkolnego 2022/2023.🙂🙂😍😍

 

 im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

Zespół Szkół

Ponadpodstawowych

ZESPÓŁ SZKOŁ PONADPODSTAWOWYCH

IM. STANISŁAWA STASZICA W STĄPORKOWIE